uk ru en fr es it
телефон
+380676660963
E-mail
kaminecc@gmail.com
Час Роботи
Пн - Сб 8:00 - 20:00
Зателефонувати

Про Граніт

До складу гранітів, зазвичай, входить кілька мінералів, основними з яких є польовий шпат і кварц. У той час як кварц в граніті присутній у вигляді склоподібних безбарвних тріщин або блакитних зерен, шпат є кольороутворюючим мінералом. Також в залежності від типу кристалічної структури граніти поділяють на дрібнозернисті (діаметр їх зерен становить близько 2 мм), середньозернисті (діаметр - 2-5 мм) і крупнозернисті (діаметр - понад 5 мм). Дрібнозернисті граніти вважаються найбільш довговічними серед всіх типів гранітів, проте навіть крупно- і середньозернисті граніти існують в цілісному вигляді кілька століть.

Граніт, як камінь з унікальними природно-фізичними властивостями, широко використовується в будівельних роботах різного виду завдяки своїм очевидним перевагам:

  💪 МІЦНІСТЬ ГРАНІТНИХ ВИРОБІВ 

Граніт вважається матеріалом дуже стійким до тертя, стиснення і стирання. Міцність даного каменю вдвічі більше ніж у мармуру і становить 2600-3000 кг/м.куб. Доказом міцності граніту може бути те, що для його обробки сьогодні ми використовуємо обладнання з присутністю алмазних деталей. Особливістю граніту прийнято вважати той факт, що завдяки своїй крихкості в процесі експлуатації у нього можуть формуватися локальні тріщини, які є наслідком його видобутку та обробки.

 💦 ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ КИСЛОТ ТА АТМОСФЕРНИХ ЯВИЩ 

Граніт практично не вбирає вологість, саме тому цей матеріал є одним з найбільш морозостійких доступних споживачеві. Граніт також не змінює свого зовнішнього вигляду і внутрішньої будови від несприятливих погодних умов. 

 ☑️ ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Існує стереотип, що граніти випромінюють радіацію. Але численні наукові дослідження та експертизи показали, що абсолютна більшість гранітів мають природний радіаційний рівень, в той час як лише 2% всіх гранітів незначно його перевищують. 

 💯 ДОВГОВІЧНІСТЬ ГРАНІТНИХ ВИРОБІВ ТА ПРОСТОТА В ДОГЛЯДІ ЗА НИМИ

Граніт називають "вічним каменем", тому що перші ознаки псування у нього з'являються тільки по закінченню 300-500 років експлуатації. Граніт також в експлуатації не вимагає ніякого спеціального догляду. 

 🌈 БАГАТОКОЛІРНА ПАЛІТРА ТА ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МОЖЛИВИХ ФАКТУР ГРАНІТУ 

В Україні існує безмежна кількість гранітів різних кольорів, що створює можливість підібрати кожному клієнту унікальний колір і відтінок (сірий, білий, жовтий, червоний, блакитний, голубувато-зелений, блакитно-червоний і т.д.). Декоративне застосування граніту так поширене ще й тому, що у граніту є унікальні фактурні можливості поверхні; граніт може бути полірованим, термообробленим, шорстким тощо. Це дає можливість використовувати граніт як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі, у малій та великій меморіальній архітектурі.


up