uk ru en fr es it
телефон
+380676660963
E-mail
kaminecc@gmail.com
Час Роботи
Пн - Сб 8:00 - 20:00
Зателефонувати

Пам'ятники

Фактури

При замовленні пам'ятника клієнт може вибрати фактуру обробленої поверхні граніту: пиляну, термооброблену, поліровану, колоту. Звичайно, для лицьової частини арки або стели обирають поліровану обробку. На такій гладкій, дзеркальній та рівномірній поверхні проводити художні роботи найкраще. Іноді, зворотну частину пам'ятника оформлюють іншою фактурою, колотою, наприклад, надаючи пам'ятнику природного вигляду скелі або кам'яної брили. Термооброблену фактуру в оформленні поховання використовують, як правило, для плитки або інших елементів, по яких належить ходити або наступати, адже така поверхня матиме антиковзний ефект і практично не забруднюватиметься.

Упаковка

Після контролю якості та огляду готового виробу, пам'ятник та його комплектуючі елементи укладаються на дерев'яні піддони та фіксуються стрічкою або плівкою для безпечного та зручного транспортування. 

Монтаж

Процес встановлення пам'ятника дуже важливий, адже його правильність впливає на зовнішній вигляд, акуратність та термін служби пам'ятника. Ми рекомендуємо наймати для такої роботи лише досвідчених майстрів, які розуміють усі тонкощі та нюанси підготовчих робіт та монтажу.

Ціна

На ціну готового виробу вливає безліч факторів: вид каменю, розмір окремих елементів пам'ятника, спосіб обробки та фактура поверхні, наявність та обсяг ручних, художніх робіт тощо. Тому, для більш детальної інформації про вартість пам'ятника, що цікавить Вас, можете вислати нам ескіз, креслення або малюнок. Заповніть на сайті клієнтську форму або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону. Завжди до ваших послуг! 

up